WellMall.cz

   

E-shop s domácími potřebami


  • 8. 12. 2014

Popis projektu

WellMall s.r.o. je obchodní společnost prodávající vybavení do domácnosti. Především to je koupelnové vybavení, vybavení do kuchyně a jídelny. Společnost se snaží zákazníky informovat a dávat jim přidanou hodnotu. Proto například provozuje blog, píše e-booky a vytvořila návrhář koupelen zdarma pro veřejnost.

E-shop wellmall.cz byl vytvořen jako moderní nákupní galerie pro vybavení domácnosti. Na jednom místě nakoupíte širokou paletu výrobků. Při návrhu byl kladen velký důraz na uživatelskou přívětivost. Cílová skupina jsou často méně zdatní uživatelé internetu. Při vytvýření se prováděli uživatelské testování na orientaci v navigační struktuře a objednávkovém procesu.

Webové stránky jsou kompletně napojené na ekonomický systém Stormware Pohoda a veškerá úprava obsahu se automaticky synchronizuje přes převodní můstek. Data od některých dodavatelů se automaticky stahují z dostupnostních xml feedů. Mezi významné funkce patří pokročilé filtrování kategorií webu, jednokrokový objednávkový formulář a vysouvací navigace. 

Visit the project page


Take it to the stars right now!

Said about us

Read what our clients have to say